Project Description

Установка Windows у Львові

Windows – операційна система, встановлена на більшості сучасних комп’ютерів.

Правильна установка OC є необхідною умовою для максимально ефективної вашого комп’ютера. Наш сервісний центр IRONteam спеціалізується на установці операційної системи Windows.

Ми надаємо комплекс послуг з активації та налаштування програми. У нас можна замовити установку Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 та Windows 10. А також Серверні версії: Windows server 2003, Windows server 2008, Windows server 2008 R2, Windows server 2012, Windows server 2012 R2, Windows server 2016, Windows server 2019.

Що входить в перевстановку Windows:


Ми НЕ ПРАЦЮЄМО з піратським програмним забезпеченням, а використовуємо виключно ліцензійні програми.

Особливості операційних систем сімейства Windows:

Windows 11 — найновіша версія операційної системи Windows NT, це суміш так і не анонсованих Windows Lite, Windows 10X і цілого ряду інших проєктів, в рамках яких повинна бути представлена ​​полегшена версія вже знайомій ОС Windows 10. Ця операційна система не підійде для більшості пристроїв, так, як мінімальні системні вимоги не дозволять інсталяцію для більшості пристроїв. Річ піде за Не підтримку більшості процесорів і TPM 2.0 (Trusted Platform Module — назва специфікації, яка описує криптопроцесор, в якому зберігаються криптографічні ключі для захисту інформації), якого немає взагалі або версія нижче 2.0. Але наші спеціалісти знайшли «офіційне» розв’язання проблеми, баз замін файлів, патчів тощо. Ми просто прописуємо в реєстрі певний параметер, що дозволяє інсталяцію і подальші оновлення на пристрої.
Нова операційна система, яка зараз досить актуальна. Після Windows 8.1 система отримала номер 10, минаючи 9. Система покликана стати єдиною для різних пристроїв, таких як персональні комп’ютери, планшети, смартфони, консолі Xbox One і ін. Доступна єдина платформа розробки і єдиний магазин універсальних програм, сумісних з усіма підтримуваними пристроями. Windows 10 поставляється в якості послуги з випуском оновлень протягом усього циклу підтримки. Серед значимих нововведень — голосова помічниця Кортана, можливість створення та перемикання декількох робочих столів та ін. Windows 10 — остання «коробочна» версія Windows, всі наступні версії будуть поширюватися виключно в цифровому вигляді.
операційна система, наступна після Windows 8 і до Windows 10. Призначена для робочих станцій, персональних комп’ютерів і портативних пристроїв. У порівнянні з Windows 8 має ряд оновлень і змін в роботі з графічним інтерфейсом. Windows 8.1, так само як і Windows 8, орієнтована на сенсорні ПК, але не виключає можливості використання на комп’ютера та ноутбука.
Наступна операційна система, після Windows 7, що має істотні зміни в платформі і інтерфейсі, щоб поліпшити використання системи для планшетних і сенсорних панелях. Зокрема, ці зміни включали в себе оптимізацію для планшетів, на основі нового дизайну «метро» і екрану Start (який відображає програми та динамічно оновлюються плитки), інтеграція з онлайн-сервісами (в тому числі можливість синхронізацію і настройки між пристроями) і Windows Store (інтернет-магазин для завантаження і покупки нового програмного забезпечення). В Windows 8 додана підтримка USB 3.0. Новинкою також є нові функції безпеки, наприклад, вбудоване антивірусне програмне забезпечення, інтеграція з Microsoft SmartScreen, фішинг, служба фільтрації і підтримку UEFI (безпечного завантаження на підтримуваних пристроях з прошивкою UEFI, щоб запобігти проникненню шкідливого ПО.) 17 жовтня 2013 року, Microsoft випустила Windows, 8.1. Це нова ОС на цьому ядрі але з виправленим, «доробленим» і новим функціоналом. Підтримка Windows 8 закінчилася 12 січня 2016 року. Microsoft наполягає на оновленні до Windows 8.1 для забезпечення підтримки і щоб отримувати подальші оновлення.
побачила світ у 2009 році. У 2011 році майже половина власників персональних комп’ютерів встановили цю операційну систему, і на сьогоднішній день вона не втратила лідируючих позицій. Безсумнівною перевагою «Сімки» є її сумісність з більшістю драйверів. ОС багато з них визначає автоматично, до того ж вона дозволяє використовувати драйвера, написані для Windows Vista. Чого тільки варті цифри – за перший рік свого існування Windows Seven 240 мільйонів користувачів придбали її ліцензійну версію!.
не отримала такого широкого розповсюдження, як її попередниця XP. Одна з причин – високі системні вимоги. Операційна система дійсно красива, однак для повноцінної її роботи підійде не кожен комп’ютер. Все ж таки можна знайти користувачів, які повністю задоволені версією Vista. Вона пропонується в семи варіаціях: від Starter до Enterprise.
вийшла в 2001 році і зрізу ж завоювала всесвітню популярність. Операційна система адаптована для приватних осіб і робочого використання. Для комерційних організацій була випущена версія Professional, а приватні користувачі можуть придбати менш дороге видання Home. До переваг даної ОС відноситься привабливий інтерфейс, високий захист і швидкість роботи. До того ж операційна система відрізняється відносно скромними системними вимогами. Однак на сьогоднішній день ця операційна система не має підтримки від Microsoft, не виходять кретичні оновлення безпечки і драйвери для нових пристроїв, розробники програмного забезпечення не завжди передбачають роботу свого продукту з цієї операційної системи. Якщо у Вас старий комп’ютер, альтернативою буде встановлення Windows 7 Starter, чи «облегшені» версії Linux).

Коли потрібна установка систем сімейства Windows

Установка Windows потрібна в декількох випадках: коли ви купили новий комп’ютер або ноутбук; вас не влаштовують можливості старої операційної системи, і ви хочете їх відновити і вдосконалити; ви підловили вірус, який сильно вплинув на працездатність ОС, забруднили купою непотрібних програм, що забивають оперативну пам’ять тощо. Якщо ви не є просунутим користувачем, то фахівці IRONteam допоможуть вам впоратися з будь-якими труднощами, пов’язаними з роботою ПК і операційної системи, а саме:

Зазвичай в магазинах продаються ПК без будь-якої операційної системи. У деяких випадках операційна система поставлена відразу, але через якийсь час вона запросить ключ активації. Пам’ятайте, жоден співробітник комп’ютерного магазину не стане встановлювати Windows на безоплатній основі.
Наприклад, ви модернізували якусь комплектуючу комп’ютера (процесор, материнську плату, відеокарту) і ваша стара операційна система «не тягне» нові можливості комп’ютера. У такому випадку без перевстановлення ОС не обійтися.
Якщо на комп’ютер пробралися віруси, то це може серйозно позначитися на роботі системи. Зазвичай видалення складних вірусів, які пошкодили системні файли, вирішується перевстановлення системи зі збереженням даних.
Припустимо, ви є власником Макінтош або Макбук, і хочете мати на комп’ютері дві різні ОС під різні цілі. Або користувач хоче встановити нову windows поверх старої, щоб грати в комп’ютерні ігри.

Терміни установки Windows:

Установка Windows зазвичай займає від 1 до 3 годин. (Все залежить від потужності вашого комп’ютера. Чим старіший — тим довше)

Переваги установки Windows в нашій компанії:

 • Установка Windows виконується нашими фахівцями на стаціонарні комп’ютери, ноутбуки, нетбуки і планшети (в яких реалізована можливість встановлення системи Windows) всіх типів і марок.
 • Наші ціни одні з найнижчих у Львові.
 • Установка Windows проводиться дипломованими фахівцями з високим стажем роботи даного напрямку.

Після установки ОС Windows її необхідно активувати через офіційний сайт виробника. Компанія Microsoft надає безкоштовний тестовий термін на 30 днів, після закінчення якого комп’ютер буде заблокований (в випадку Windows 7).

Якщо у Вас є наклейка з ліцензійним ключем на лептопі чи системному блоці, ми активуємо Вашу систему автоматично. Якщо у Вас новий лептоп чи комп’ютер з вшитим ключем (Windows 8, Windows 10), ми інтегруємо його в систему без його втрати і без стирання жорсткого диску. Цю послугу більшість сервісних центрів не надають і просто «вбивають» Вам робочий ключ операційної системи.

Встановлення та перевстановлення Windows (Віндовс) на дому – це завжди оперативність, уважне ставлення до кожного клієнта та приємна ціна на послуги.

Рекомендується періодично встановлювати заново і оновлювати Windows для забезпечення швидкої роботи всіх процесів та програм. Незважаючи на це, іноді операційна система дає збої і виникає необхідність у її перевстановлення.

Подати Заявку

Встановлення драйверів у Львові

Ця послуга необхідна в разі купівлі чи підключенні  нового комп’ютерного обладнання (принтери, сканери тощо), або удосконалення пристроїв (придбання материнської плати, відеокарти, звукової плати тощо).

Драйвер це спеціальна програма, необхідна для установки коректної роботи пристрою з операційною системою. Установка драйверів на ноутбук чи комп’ютер дозволить повноцінно використовувати комп’ютерний пристрій. При купівлі нового пристрою в комплекті до нього можуть додаватися драйвера (кілька компакт-дисків). Якщо таких дисків в наявності немає, установку драйверів на ноутбук можна здійснити безпосередньо з сайту виробника пристроїв, або викликати нашого спеціаліста IRONteam.

Установка драйверів на ноутбук ч комп’ютер може супроводжуватися безліччю всіляких проблем, процедура передбачає безліч тонкощів і нюансів, тому завжди буде доцільно звернутися до фахівців в даній сфері. Такий підхід дозволить уникнути труднощів і помилок і забезпечить наступні переваги:

 • Будуть встановлені саме ті драйвера, які необхідно
 • Ноутбук буде повноцінно використовувати свої функціональні можливості
 • Виключаються можливості ризику зараження пристрій вірусами і шкідливими програмами
 • Діагностика безкоштовна в разі продовження робіт, при відмові від робіт діагностика оплачується згідно прайс-листу
Подати Заявку

Викликати комп’ютерного майстра до дому або в офіс

Август 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Надіслати листа

Встановлення програмного забезпечення

Встановлення програм у Львові

Для повноцінного використання всіх можливостей комп’ютера однієї лише операційної системи не вистачить.
Для роботи можуть безліч програм, які можуть не йти в «коробці» з операційною системою.
На даний час, в будь-якій операційній системі є свій магазин додатків, де можна завантажити безліч програм. Недоліком цього способу є те, що програмні рішення є обмеженими в функціоналі, тому, якщо Вам необхідні всі її функції чи такої програми не має в магазині додатків системи (наприклад потужні мультимедійні редактори, офісні додатки, професійне і бухгалтерське програмне забезпечення тощо), ми з радістю інсталюємо і налаштуємо для Вас будь-яку необхідну програму.

Встановлення та налаштування програмного забезпечення:

 • Практично всі офісні програми, які існують на даний момент (робота з таблицями, текстом, розпізнанням сканування, поштові програми   тощо).
 • Встановлюємо перевірений роками антивірусний захист (наша фірма не використовує ненадійні та безкоштовні антивірусні програми).
 • Встановлюємо спеціалізовані програми, такі як AutoCAD, 3DsMAX, MathCAD, PCAD, 1C та багато інших
 • Встановлюємо «свіжі» кодеки та програми для роботи з медіа (відео, аудіо, фото).
 • Встановлюємо різні види браузерів: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera тощо
 • По завершенню установлюємо необхідні бібліотеки та оновлення системи.

Програмні інструменти та засоби:

 • мережевої безпеки,
 • медіа-додатків,
 • графічних і музичних редакторів,
 • розпізнавання тексту,
 • Різних браузерів,
 • установка клавіатурних тренажерів,
 • переглядачів графіки,
 • перекладачів та електронних словників,
 • архіваторів,
 • бухгалтерського та спеціалізованого програмного забезпечення,
 • для моніторингу, діагностики і тестування апаратного забезпечення комп’ютера,
 • відео спостереження,
 • установка програмного забезпечення для запису на носії CD/DVD,
 • файлових менеджерів,
 • професійних програм
 • будь-яких інших програм з дистрибутивів замовника.
Не дивлячись на те, що в глобальній мережі сьогодні можна завантажити безліч програм різного призначення, в тому числі антивіруси, офісні та мультимедійні програми, браузери, щоб уникнути зараження комп’ютера вірусами слід довіряти тільки перевіреним джерелам завантаження, тому ми завжди рекомендуємо, щоб установка будь-яких програм виконувалася тільки фахівцями.

Установка антивірусного захисту у Львові

Кожному комп’ютеру в будинку або офісі, в науковій установі чи іншому приміщенні, потрібен потужний антивірус, який би захищав всі найважливіші бази даних від вірусних заражень. Потрібна установка антивірусної програми, щоб віруси не вразили операційну систему Windows, і не віддалилися існуючі дані. Віруси – дуже страшна і небезпечна річ, і якщо запустити заразливий процес, то можна позбутися всіх файлів. Користувачі комп’ютера часто самі не усвідомлюють, що підхопили віруси, наприклад, з ресурсів інтернет мережі. Тому легко і ненав’язливо можуть заражати свій комп’ютер, не помічаючи процесу породження. Зате результат видно завжди!.

Найголовніше, що потрібно зробити, перш за все – це встановити на комп’ютер антивірусний захист. Такий захист здійснюється на основі самих вірусів, в кожній антивірусній програмі працює величезна база антивірусних систем, які вміють боротися з інфекцією, що проникає в комп’ютер. Антивірусні програми існують для того, щоб комп’ютер перебував у повній безпеці; вони як вартові, завжди стоять на своєму посту і охороняють територію від вірусних проникнень.

Небезпека комп’ютерних вірусів

З кожним роком чисельність комп’ютерних вірусів зростає. Зловмисники навчилися з взломаного комп’ютера витягувати комерційну вигоду. Якщо раніше віруси могли завдати порівняно нешкідливий шкоду, то сьогодні об’єкти атаки в операційній системі стали більш цінними. Навіть якщо у Вашому комп’ютері не міститься комерційна інформація, запущений заразливий процес може призвести до втрати всіх даних зберігаються на комп’ютері.Користувачі часто не помічають, що їхній комп’ютер зазнав атаки вірусів. Однак, результат рано чи пізно стане видний. Ознаки зараження можуть проявлятися в повільній роботі комп’ютера, зникнення папок на жорсткому диску або робочому столі, зникнення ярликів і блокуванням операційної системи в цілому.

Вибір Антивірусу

Антивірус має бути встановлений на кожному комп’ютері. Багато антивірусів добре зарекомендували себе, але ідеальної захисту для комп’ютера не існує. Вибір антивірусної програми завжди залишається за користувачем ПК. Ліцензійний антивірус можна встановити лише на певний строк. Коли термін закінчиться, ліцензію на використання подальшої підтримки оновлень необхідно продовжити. В іншому випадку антивірусна програма перестане дізнаватися про нові віруси і Ваш комп’ютер буде схильний вірусним атакам. Установка антивіруса допоможе захистити ноутбуки, комп’ютери, нетбуки, планшети, флеш карти, жорсткі диски, ОС Windows, що знаходяться в Віндовс файлові дані, програми від зараження вірусами. Ми пропонуємо Вам установку як платних антивірусних програм так і безкоштовних антивірусів.

Установку платних антивірусів:

 • Esset
 • Bitdefender
 • Norton

Установку безкоштовних антивірусів:

 • Avira
 • Avast
 • Microsoft Security Essentials

Так, багато хто знає, що запобігти проникненню вірусів може антивірусна програма. Але яка? Як її підібрати і встановити? Люди, часом, намагаються підбирати ключі до офіційних версіями антивірусів, навіть не здогадуючись, що можуть підчепити горезвісний вірус. Наш сервісний центр надає повний комплекс послуг по виявленню і лікуванню вірусів, встановлення антивірусного програмного забезпечення для захисту комп’ютерів і ноутбуків від шкідливих програм. З нами Ви перестанете постійно думати про віруси. Ми зробимо все, для того щоб Ви могли спокійно використовувати свій комп’ютер.

Подати Заявку