Project Description

Установка Linux у Львові

Встановлення Лінукс Linux у ЛьвовіLinux сьогодні не є надто популярною, але все більше людей почали приєднуватись до сім’ї Linux. Компанія IRONteam надає послуги з установки операційних систем сімейства Linux на моноблоки, стаціонарні комп’ютери, нетбуки та ноутбуки. Під час установки Linux наші фахівці проводять форматування розділу жорсткого диска на який встановлюють ОС, базове програмне забезпечення і драйвера.

Фахівці комп’ютерної допомоги IRONteam у Львові роблять установку операційної системи Linux у Вас вдома або в офісі.

У нас можна замовити установку Ubuntu, Debian, CentOS, Linux Mint, Kali Linux, Fedora, Manjaro, Arch Linux, OpenSUSE, Elementary OS та інші.

Особливості операційних систем сімейства Linux:

Операційна система Linux має ряд переваг, на відміну від Windows. Повноцінна операційна система Linux перетворює звичайний комп’ютер у швидкодіючу робочу станцію. Одними з головних переваг цієї операційної системи є неперевершена стабільність, несприйнятливість до вірусів і широкий спектр програмного забезпечення

Всі віруси, яким схильна ОС Windows не страшні Linux. Користувачі линукс давно оцінили дану перевагу операційної системи. Адже їм не потрібно встановлювати антивірусні програми і можна забути про лікування вірусів, видаленні sms-банерів тощо.
Працюючи з операційною системою Windows, користувачам час від часу необхідно проводити дефрагментацію диска. Новітня файлова система ext4 дозволяє користувачам Linux забути про дефрагментації диска.
В операційній системі Linux програми встановлюються з репозиторіїв (спеціально розроблені великі сховища програм). Необхідність шукати в інтернеті необхідну програму відсутня. Необхідно просто знати назву програми і встановити її за допомогою однієї команди чи з магазину додатків.
Завдяки своїй гнучкості Linux може задовольняти практично будь-які побажання своїх користувачів. Оригінальний, красивий інтерфейс і можливість тонкої настройки розташовує до себе користувачів з самого початку роботи. За допомогою менеджера вікон операційна система Linux стає не тільки функціональної і швидкою, але і дуже красивою

Установка Linux включає в себе наступний обсяг робіт:

  • Зберігання інформації (при потребі)
  • Розбиття диску на розділи (при потребі)
  • Установка Linux (потрібно узгоджувати дистрибутив)
  • Встановлення драйверів (якщо потрібно)
  • Більшість програм вже встановлені. При необхідності, можна інсталювати додаткові програми
  • Запуск Windows-додатків на Linux (при потребі)
  • Налаштування системи (швидкість запуску, оптимізація тощо)

Переваги установки Linux в нашій компанії:

  • Установка Linux виконується нашими фахівцями на стаціонарні комп’ютери, ноутбуки і нетбуки всіх марок.
  • Наші ціни одні з найнижчих у Львові.
  • Установка Linux проводиться дипломованими фахівцями.
Подати Заявку

Встановлення Linux Ubuntu у Львові

Ubuntu («Убунту») — операційна система, заснована на Debian GNU/Linux. На сьогодні це найпопулярніший на сьогодні дистрибутив Linux. Нею цікавляться майже півмільйона користувачів в місяць. Така кількість запитів може свідчити про те, що система популярна серед новачків і домашніх користувачів, які ще мало знають про систему і часто використовують пошук, щоб вирішити ту чи іншу проблему. Розробкою Ubuntu займається Canonical. Компанія займається активним просуванням і популяризацією цієї системи ще з 2004 року. За цей час вийшла стабільна і надійна система.

Система включає в собі всі необхідні для роботи програми. а такаож магазин додатків, де Ви можете завантажити програми для будь-яких цілей безкоштовно.

Подати Заявку

Встановлення Linux Mint у Львові

Linux Mint одна з популярних дистрибутивів Linux, який позиціонує себе, як система для початківців. Ним цікавляться 80 тисяч користувачів в місяць. Mint заснований на Ubuntu і розробляється спільнотою. Його метою було зробити систему чхожою на Windows. Разом з дистрибутивом поставляються різні пропрієтарні драйвери, спрощена установка додаткових кодеків. Ще Linux Mint містить набір додаткових інструментів і утиліт для спрощення налаштування і використання системи.

Система включає в собі всі необхідні для роботи програми. а такаож магазин додатків, де Ви можете завантажити програми для будь-яких цілей безкоштовно.

Подати Заявку

Встановлення CentOS у Львові

CentOS цілком і повністю заснована на Red Hat Enterprice Linux, розробленого в першу чергу для серверів і корпоративного середовища.

Фактично, це вільна версія Red Hat Linux, з якої вирізаний весь брендинг та інструменти управління платною підпискою. Дистрибутив підтримується спільнотою ентузіастів, проте це все ще той же дуже стабільний RHEL.

Система включає в собі всі необхідні для роботи програми. а такаож магазин додатків, де Ви можете завантажити програми для будь-яких цілей безкоштовно.

Подати Заявку

Встановлення Linux Debian у Львові

Debian — найпопулярніший дистрибутиив Linux після Ubuntu. Цим дистрибутивом цікавиться близько 150 тисяч користувачів Google в місяць. Ubuntu була заснована на Debian і якщо вона більше орієнтована на домашніх користувачів і містить нове програмне забезпечення, то Debian розроблений для використання на серверах і максимальної стабільності.

Пакети програм, перш ніж потрапити в офіційні репозиторії, проходять довгий шлях тестування, тому в дистрибутиві зазвичай містяться вже застарілі версії програм, зате він більш стабільний. В якості системи для серверів це цілком допустимо і виправдано.

Система включає в собі всі необхідні для роботи програми. а такаож магазин додатків, де Ви можете завантажити програми для будь-яких цілей безкоштовно.

Подати Заявку

Встановлення Kali Linux у Львові

Kali Linux — це дистрибутив для тестування безпеки комп’ютерних систем і мереж, який за замовчуванням містить безліч інструментів для вирішення цього завдання. Дистрибутив заснований на Debian і розробляється спільнотою. Він прийшов на зміну дуже популярному раніше дистрибутива BackTrack Linux в 2013 році.

Крім звичайної версії, яка оновлюється раз на кілька місяців, є версія з роллінг-оновленнями, де користувачі відразу ж отримують нові пакети.

Подати Заявку

Встановлення Fedora у Львові

Дистрибутив Fedora Linux розробляється спільнотою за підтримки компанії Red Hat. У цьому дистрибутиві обкатуються і тестуються всі нові технології, які в майбутньому увійдуть в реліз Red Hat Enterprice Linux. Наприклад, ще кілька років тому в Fedora був включений пакетний менеджер DNF. Він краще, швидше і надійніше старого Yum, але в RHEL був включений тільки в версії 8, яка вийшла зовсім недавно.

За замовчуванням в Feodra використовується оточення Gnome. Установник дистрибутива схожий на установники інших RPM-дистрибутивів. На мою думку, це один з найскладніших установників, так як замість простих кроків майстра вам доводиться самому вибирати пункти настройки.

Подати Заявку

Встановлення Elementary OS у Львові

Elementary OS — це дистрибутив, розрахований виключно на домашнє використання. Його розробники спробували створити дуже гарний інтерфейс користувача, схожий на MacOS. У дистрибутиві використовується оточення робочого столу Phanteon, засноване на Gnome і додає кілька візуальних ефектів і елементів.

Дистрибутив заснований на Ubuntu, але має ще одну відмінну рису. Крім звичних програм, тут ви можете використовувати спеціальні програми, розроблені для Elementary OS. В системі є свій файловий менеджер, плеєр, термінал і безліч інших програм для вирішення різних завдань.

Подати Заявку