1. Виклик

Виклик майтра є платним. Вартість виклику 100 грн

Виклик майтра постійним клієнтам БЕЗКОШТОВНО

Ціна фіксована в межах м.Львів. Виклик за межі Львова оплачується додатково.

Виклик майстра здійснюється 3 10:00 до 18:00

Погоджуюсь

2. Запчастини

Якщо клієнт вказав правельно несправність, майстер може замінити запчастину при її наявності

У разі відсутності необхідних для ремонту запчастин, обладнання, тощо майстер не дає гарантій стосовно очікуваного строку виконання робіт.

Погоджуюсь

3. Ремонт

Всі роботи ми проводимо під Вашим наглядом

Клієнт не виявляє претензій щодо дефектів, які не були вказані майстру, а також погоджує ризик можливої повної або часткової втрати функціональності пристрою, його окремих вузлів та елементів за умови порушення експлуатаційних норм (сліди корозії, вологи, механічних ушкодень, наслідків удару, падіння, тощо).

Погоджуюсь

4. Програмне забезпечення

Не встановлюємо піратського чи іншого «зломаного» програмного забезпечення. Встановлюємо FREEWARE (безкоштовне програмне забезпечення) або ліцензійне лише з носіїв інформації (ліцензій), які надає клієнт.

За порушення авторських прав, ліцензійних угод при виконанні сервісних робіт майстром, відповідальність несе клієнт.

Погоджуюсь

Виклик Майстра 0968712015 Без Вихідних

Подати заявку

[dco_address_gmaps* dco_address_gmaps-763 placeholder "Введіть адресу"]

Відгуки

“Перш за все, я повинен сказати, що майстер цієї компані (ред.) — це чесна, гідна людина. Можливо, це дивно почати з цього, але я так втомився від людей, які імітують свій професіоналізм, і  яких турбує тільки як наживитися з  клієнтів.


Андрій Загороднюк,
постійний клієнт

«Я настійно рекомендую вам цей сервіс, для ремонту вашого комп’ютера. Я дуже задоволена! Я втратила надію, і була на останньому кроці до купівлі нового, якби не чудо-майстер з IRONteam. Ви будете в хороших руках — о, і його ціни дуже, дуже цілком розумні!»


Анна Білик,
задоволена
«У мене був був зламаний екран ноутбука. Я зателефонував, викликав майстра, щоб той зремонтував його, перевірив, щоб ми замінили цю частину, нам сказали що треба чекати 4 дні. Він приїхав в той же день і встановив його через 15 хвилин, і цим врятував вихідні»


Василь Злата,
щасливий клієнт